ATRAKCJE

Bryczki & Kuligi

Prowadzimy zajęcia zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Odbywają się one na ujeżdżalni oraz w malowniczym górskim terenie. Dla najbardziej zaawansowanych oferujemy całodniowe rajdy konne po wzgórzach Beskidu Niskiego. Dodatkowo oferujemy jazdy bryczką oraz kuligi w zimowej scenerii Beskidu Niskiego zakończone ogniskiem z gorącą herbata lub grzańcem. Dla najmłodszych oferujemy jazdy na kucykach oraz możliwość karmienia naszych pupili.

Rezerwacja

Cennik Bryczek & Kuligów

Rodzaj usługi

Czas trwania

Cena

Uwagi

Bryczka
60 min
250 zł / bryczka
Bryczka 4 osobowa
Wóz
60 min
50 zł / osoba
Min. 6 osób
Kulig
60 min
250 zł / sanie
Sanie 4 osobowe
Ognisko
Organizacja ogniska z pieczeniem kiełbaski, herbatą i grzańcem
ok. 120 min
25 zł / dziecko
35 zł / dorosły
Min. 4 osoby
OFERTA GRUPOWA DLA SZKÓŁ
Przejazd / Kulig + ognisko z pieczeniem kiełbaski i herbatą
50 min
60 zł / dziecko
Min. 10 osób
OFERTA DLA GRUP
Przejazd / Kulig + ognisko z pieczeniem kiełbaski i herbatą oraz grzańcem
60 min
70 zł / dziecko
80 zł / dorosły
Min. 10 osób

Odwołanie rezerwacji:

Uczestnik może odwołać zarezerwowany kulig lub bryczki najpóźniej do godziny 20:00 w dniu poprzedzającym dzień rezerwacji. W przypadku rezygnacji przez Uczestnika w terminie późniejszym niż wyżej wskazany albo niestawienia się na zajęcia z przyczyn nie leżących po stronie Zarządcy Ośrodka, Zarządca Ośrodka nalicza całość opłaty za zarezerwowane zajęcia, a zajęcia wykupione w formie pakietu jazd uważa się za wykorzystane.

Szczegółowe informacje na temat odwoływania rezerwacji i zasad świadczenia usług zamieszczone są w Regulaminie Ośrodka dostępnym na stronie www.konskadolina.pl bądź w recepcji.